• 09126899278 - 09124709149
چهار اشتباه رایج که باید قبل از تهیه ماشین‌آلات برچسب به آن آگاه باشیم

چهار اشتباه رایج که باید قبل از تهیه ماشین‌آلات برچسب به آن آگاه باشیم

1397/09/08

۱-افزایش پیش‌بینی نشده سایز و شکل ظرف برچسب چسبان  طراحی شده برای ظروف بیضی برای برچسب با ظروف گرد مناسب نیست.  بنابراین شما باید زمانی را صرف بررسی انواع ظروف مورد مصرف در صنعت برچسب کنید تا مطابق با آن تجهیزات پیش برود.

در حیطه کدگذاری محصولات در صنایع مختلف از دستگاه های جت پرینتر و لیبل چسبان استفاده میشود.  از این رو متناسب با هر صنعت دستگاه های لیبل چسبان تولید شده است. 

۱-افزایش پیش‌بینی نشده سایز و شکل ظرف
برچسب چسبان  طراحی شده برای ظروف بیضی برای برچسب با ظروف گرد مناسب نیست.برای این ظروف لیبل چسبان ظروف گرد وجود دارد.  بنابراین شما باید زمانی را صرف بررسی انواع ظروف مورد مصرف در صنعت برچسب کنید تا مطابق با آن تجهیزات پیش برود.

۲-قبل از طراحی ماشین، حجم تولید اولویت‌بندی نمی‌شود
به فروشندگان بگویید که اندازه ظرف و شکل آن در شمارش حجم تولید بالک تاثیرگذار است زیرا تجهیزات بسته به شکل و اندازه ظرف بهینه می‌گردند. اگر اشکال و یا سایز خارج از معمول وجود داشته باشد تامین‌کنندگان شما می‌توانند تنها در یک درصد بازه زمانی آن را فراهم سازند.

۳-انطباق سرعت تولید با سرعت توزیع لیبل
همان طور که مشخص است مفهوم این دو کاملا متفاوت است. شرکت‌های تولیدی اغلب اذعان دارند که سرعت بالا ریسک‌پذیر است. در حالی که فراموش کرده‌اند سرعت حرکت نقاله حدود ۲۰۰ فوت بر دقیقه است.

۴-اغراق در سرعت مورد نیاز
سرعت برچسب‌زن خیلی حساس است. سازندگان تجهیزات لیبل سرعت مورد نیاز شما را باید بدانند. مثلا اگر می خواهید هر ماشین در خط ۱۵ درصد سریعتر از ماشین مجاور خود در خط باشد می‌بایست مطابق با اصول انجام گیرد .
اگر ماشین پنجم پایین ماشین فیلر باشد، منطقی است که به اندازه دو برابر سریعتر از فیلر بوده که در عمل امکان‌پذیر نیست.

;