• 09126899278 - 09124709149

نمایشگاه تجهیزات چاپ و بسته بندی ایران

نمایشگاه تجهیزات چاپ و بسته بندی ایران از ۰۳ الی ۰۶ آذر ۱۳۹۹ در شهر تهران کشور ایران برگزار می گردد.

برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی تهران واقع در محل دائمی نمایشگاه های تهران

برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی تهران واقع در محل دائمی نمایشگاه های تهران یکی از بزرگترین رخداد های صنعت چاپ و بسته بندی کشور ایران از روز جمعه به تاریخ 1398.09.08 الی روز دوشنبه به تاریخ 1398.09.11 در قالب نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار میشود. در این نمایشگاه اکثر ماشین سازهای صنایع بسته بندی و همچنین دستگاه ها و تجهیزات مکمل خطوط تولید به نمایش در می آید.

شش نکته برای خرید لیبل‌ چسبان

۱-کاربردتان را دریابید ( لیبل چسبان مناسب ) برای چه شما نیاز به لیبل چسبان دارید؟ آیا شما نیاز به یک سیستم که طیف گسترده‌ای از برچسب‌ها، فونت‌ها و case را شامل شود دارید؟ آیاCase labeling هر دو دستگاه چاپ حرارتی مستقیم و انتقالی را شامل می‌شود؟ چه چیزی در مورد سریال لیبلینگ در پروسه پیوسته برای سرعت‌های بالا وجود دارد؟ تمام قابلیت‌های موجود را بررسی کنید. شما نیازمند پرسش از تامین‌کننده‌های موفق جهت کاربرد نهایی محصولتان را هستید.

نمایشگاه EURASIA در 25 الی 28 اکتبر در ترکیه برگزار خواهد شد

نمایشگاه بسته بندی اوراسیا در سال 2016 با 1114 نمایشگاه محلی و بین المللی از 45 کشور و 5،942 بازدید کننده بین المللی در مجموع 55،704 بازدید کننده زکورد ها را شکست داد. نمایشگاه بسته بندی Eurasia  مرکز تجارت برای شرکت هایی است که به دنبال راه حل های هوشمند و سرمایه گذاری هستند.

چهار اشتباه رایج که باید قبل از تهیه ماشین‌آلات برچسب به آن آگاه باشیم

۱-افزایش پیش‌بینی نشده سایز و شکل ظرف برچسب چسبان  طراحی شده برای ظروف بیضی برای برچسب با ظروف گرد مناسب نیست.  بنابراین شما باید زمانی را صرف بررسی انواع ظروف مورد مصرف در صنعت برچسب کنید تا مطابق با آن تجهیزات پیش برود.

;