• 09126899278 - 09124709149

درباره گروه صنعتی دانا

گروه صنعتی دانا تولید کننده و ارائه دهنده انواع جت پرینترها و تاریخ زن ها می باشد. که انواع جت پرینتر را به صورت جت پرینتر های دستی ، صنعتی ،.... تحت این برند ارائه می کند. که محصولات این شرکت در خطوط تولید کارگاه ها یا کارخانجات صنعتی و حتی فروشگاه های کوچک استفاده می شود.

یکی از فعالیت های گروه صنعتی دانا در زمینه ی عرضه ی جت پرینترهای صنعتی در سراسر ایران می باشد.

همچنین ارائه ی انواع تاریخ زن دستی و تاریخ زن پرتابل از دیگر خدمات این شرکت میباشد.

جت پرینترهای گروه صنعتی دانا با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و قطعات کاملا ایرانی توانسته به ارائه ی بهترین جت پرینتر های صنعتی و پرتابل اقدام کند.و نیاز کشور و صنایع انرا به انواع جت پرینتر دستی و ثابت تامین کند.

هم چنین توانسته ایم جت پرینترها را با کیفیتی برتر و قابل رقابت با نمونه های خارجی با قیمتی مناسب و امکانات نرم افزاری متفاوت و کاربری آسان در اختیار کاربران قرار دهیم.

علاوه بر جت پرینترها در زمینه ی لیبلینگ توانسته انواع دستگاه های لیبل چسبان اتوماتیک و نیمه اتوماتیک را با کیفیت و قیمتی مناسب تولید نماید.

گروه صنعتی دانا  با ارائه جت پرینتر های صنعتی و لیبل چسبان های اتوماتیک و ماشین آلات بزرگ بسته بندی توانسته قدم بزرگی در امر سهولت بسته بندی و کنترل کیفی محصولات مختلف در زمینه های : مواد غذایی، محصولات آرایشی و بهداشتی، صنایع چوب، پتروشیمی و صنایع خودروسازی و ... بردارد.

گروه صنعتی دانا، با داشتن سالها تجربه در زمینه ی فروش انواع جت پرینترها میتواند، خدمات فروش ، پس از فروش و ارائه ی مشاوره در زمینه ی خرید جت پرینتر مناسب کارخانه یا کارگاه شما را، به شما کاربران گرامی این حوزه ارائه نماید.

چت پرینتر های تولیدی این شرکت به صورت لیزری یا جوهر افشان  کارمی کند. که جت پرینترهای لیزری عملکردشان به صورت حکاکی روی بسته بندی محصول است. در حالی که تازیخ زن های جوهری از پرتاب جوهر برای چاپ لوگو یا آرم بر روی بسته بندی استفاده می کند.

و گروه صنعتی دانا با داشتن بخش پشتیبانی شما را در انتخاب مناسب جت پرینتر صنعت خود یاری می کند و به شما مشاوره ی لازم را می دهد.

 

;