• 09126899278 - 09124709149
لیبل چسبان اتوماتیک ظروف گرد

لیبل چسبان اتوماتیک ظروف گرد

لیبل چسبان ظروف گرد ( لیبل زن )

 گروه صنعتی دانا محصولات  متنوعی از جمله  لیبل زن ها ،جت پرینتر ها، تسمه نقاله و... تولید میکند.لیبل زن گرد ( لیبل چسبان گرد ) از جمله محصولات شاخه ی لیبل چسبان اتوماتیک می باشد.

لیبل چسبان دستی نیز از دونوع لیبل چسبان تخت و ظروف گرد دارد. تفاوت این دو در این است که لیبل چسبان دستی توسط اپراتور اداره می شود، و لیبل چسبان اتوماتیک در خطوط تولید نصب شده و به صورت اتوماتیک به چسباندن لیبل روی محصولات تسمه نقاله کار می کند.

مقاله مرتبط : دستگاه لیبل چسبان چیست ؟

 

 

Wrap around labeling : ( برچسب چسبان گرد ، برچسب زن گرد ، لیبل چسبان گرد یا لیبل زن گرد)

از جمله ویژگی های دستگاه لیبل چسبان ظروف گرد:
-قابلیت الصاق برچسب پشت چسبدار جهت کلیه ظروف گرد
-لیبل چسبان اتوماتیک ظروف گرد مجهز به میکروکنترولر پیشرفته و پرتابل با صفحه LCD  لمسی و ده حافظه لیبل ( با منوهای فارسی) است. 
-دارای صفحه لمسی با منوی فارسی
-قابلیت کالیبره اتوماتیک لیبل
-دارای موتور پله ای با دقت ۰٫۷۲ درجه یا طبق سفارش ساخت با سرو موتور

-لیبل چسبان ظروف گرد دارای تنظیمات مهندسی مقابل می باشد : جهت حرکت موتور ، سرعت موتور ، تنظیم حساسیت لیبل ،میزان ایست لیبل ، تاخیر محصول ، auto power off , Label out و …

– تنظیمات اپراتوری دستگاه لیبل چسبان ظروف گرد شامل : تاخیر در لیبل زدن ، ایست لیبل ، حساسیت پوسته لیبل ،
سرعت حرکت موتور ، حافظه لیبل و … میباشد.


-دارای آسانسور صلیبی مخصوص جهت تنظیم دقیق مکان الصاق لیبل
-بدنه و کفه دستگاه از استیل


-دستگاه لیبل چسبان ظروف گرد که در حال مطالعه ویژگی های آن می باشید ،ساخت ایران است.( گروه صنعتی دانا)
-دارای تسمه نقاله استاندارد
-دارای سیستم زاویه خور در چهار جهت
-دارای سیستم Wrap around
-دارای سیستم فاصله انداز (سفارشی)
-دارای سیستم آسانسور Wrap around (سفارشی )


-لیبل چسبان اتوماتیک ظروف گرد قابل استفاده در کلیه صنایع :
لبنی ، آرایشی ، دارویی ، غذایی ، شوینده ، بهداشتی ، شیرینی ، شکلات ، رنگ ، رزین ، مواد شیمیایی ،
چسب ، سموم ، صنعتی و … میباشد.

 

لیبل چسبان ظروف گرد

در ابتدا در مورد اینکه لیبل و لیبل چسبان چیست صحبت می کنیم، سپس به بررسی و توصیف عملکرد لیبل چسبان ظروف گرد می پردازیم.

 

لیبل چیست؟

لیبل که به معنی برچسب است و شما لیبل چسبان اتوماتیک ظروف گرد را برای نصب و چسباندن لیبل مربوط به شغل تان به محصول تولیدی تان تهیه می کنید.

لیبل ها حاوی اطلاعات مهم و کاربردی و ضروری در مورد محصول برای مصرف کننده ی محصول می باشد. که بسته به اینکه چه نوع محصولی است؟ و کاربر به چه اطلاعاتی در خصوص آن احتیاج دارد؟ و یا تولید کننده دوست دارد چه اطلاعاتی در مورد خود یا محصول و یا تولیدی خود به مشاهده کننده ی محصول بدهد؟ طراحی می شوند.

از جمله عواملی که در جذب مشتری در حوزه ی تولید موثر است، بسته بندی، رنگ امیزی، کیفیت محصول و اسم یا برند محصول است. پس لیبل و دستگاه لیبل چسبان به محصول از جمله عوامل مهم یک تولیدی است. افراد محصول تولید نمی کنند که بی نام و نشان روانه ی بازار کنند؟!

پس بسته به نوع محصول و شرایط موجود یعنی تعداد محصول و تیراژ تولیدی و تعداد محصولاتی که تولید می شود، دستگاه لیبل چسبان انتخاب می شود.

برای هر نوع محصول و هر شرایطی لیبل چسبان مربوط به خودش را داریم: از جمله لیبل چسبان ظروف گرد ، که برای لیبل دار کردن دورتادور محصول گرد یا استوانه ای شکل به کا می رود. لیبل چسبان ظروف گرد به گونه ای طراحی شده است که با چرخش ظروف یا متد مخصوص هر دستگاه برای لیبل گزاری این گونه از محصولات ، محصولات را نشان دار می کند.

 

انتخاب دستگاه لیبل چسبان مناسب

نکته ای در انتخاب دستگاه های لیبل چسبان، مثل لیبل چسبان اتوماتیک ظروف گرد ، وجود دارد که باید در ابتدای کار انتخاب دستگاه به ان توجه کرد.

اگر برای ظروف گرد خود، لیبل چسب دار استفاده می کنید باید بدانید تهیه و تولید این گونه از برچسب ها برای شما گران تر از سایر برچسب ها خواهد بود. و برچسب های دیگر مثل pvc و opp وجود دارند نیاز به چسب دارند.

و شما با توجه به نوع برچسب انتخابی تان می توانید نوع دستگاه لیبل چسبان ظروف گرد خود یا انواع دیگر ان را انتخاب کنید.

اگر لیبل شما چسب دار باشد، دستگاه لیبل چسبان شما اعم از لیبل چسبان ظروف گرد و یا سایر لیبل چسبان ها اتومات یا دستی ، ارزان تر خواهد بود زیرا به قسمتی برای چسب دار کردن لیبل نیازی ندارد.

ولی اگر لیبل شما ساده باشد، باید هزینه ی بیشتری برای دستگاه بپردازید و لیبل چسبان شما نیاز به قسمتی خواهد داشت که لیبل را چسب دار کند، از این جهت لیبل شما ارزان و دستگاه شما گران تر خواهد شد.

اما به طور کلی دستگاه های جت پرینتر و یا لیبل چسبان که در خطوط تولید به کار می رود به گونه ای طراحی می شود که بتواند 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته را کار کند بدون اینکه در دراز مدت خراب شود. و مدام کار کرده و خراب نشود.

مثلا بطری های نوشابه که گرد هستند نیاز به دستگاه لیبل چسبان ظروف گرد دارد، و چون تعداد تولیدی این کارخانجات زیاد است، نیاز به دستگاه های اتومات دارند. و بهترین نوع که به درد این خطوط تولید می خورد، لیبل چسبان اتومات از نوع لیبل چسبان ظروف گرد باشد تا کارها به سرعت پیش برود.

 

ویژگی های لیبل چسبان اتوماتیک ظروف گرد

نام دیگر لیبل چسبان ظروف گرد، برچسب چسبان گرد، برچسب زن گرد، لیبل چسبان گرد یا لیبل زن گرد است.

این دستگاه قابلیت نصب یا چسباندن برچسب هایی که پشت شان چسب دارد را دارد. و از کلیه ظروف گرد پشتیبانی می کند.

دستگاه لیبل چسبان اتوماتیک ظروف گرد ، کاملا پیشرفته و متناسب با تکنولوژی روز است. مجهز به صفحه لمسی با منوی فارسی است و به راحتی میتوانید با زبان فارسی در هر قسمت از دستگاه استفاده کرده و به یادگیری زبان نیاز ندارد.

در صورت تهیه دستگاه لیبل چسبان ظروف گرد، از گروه صنعتی دانا می توانید، جهت حرکت موتور، سرعت موتور را تنظیم کنید. میزان ایست لیبل را در صورت تاخیر محصول تنظیم کنید.

خود دستگاه لیبل چسبان ظروف گرد تولیدی گروه صنعتی دانا دارای تسمه نقاله استاندار همراه دستگاه است. و در چهار جهت زاویه خور بوده و قابل تنظیم است.

و در صورت سفارش مشتری، دارای سیستم فاصله انداز و دارای سیستم آسانسور wrap around  می باشد.

و در آخر این دستگاه قابل استفاده در کلیه صنایع است. از جمله مواد غذایی و بهداشتی و شیمیایی....

 

ثبت نظر

کد امنیتی
;