• 09126899278 - 09124709149
جت پرینتر دستی مدل DCN805

جت پرینتر دستی مدل DCN805

جت پرینتر دستی یا تاریخزن دستی ( چاپگر پرتابل )  گروه صنعتی دانا:  ( Jet printer model DCN805 )

دانلود کاتالوگ

یکی از انواع جت پرینتر،جت پرینتر دستی است. جت پرینترهای دستی به دو دسته تقسیم بندی میشود.

 

 

نام محصول

جت پرینتر دستی  مدل   DCN805

سطوح قابل چاپ

سطوح نفوذ پذیر مثل کارتن ،کاغذ،تخم مرغ، وسطوح نفوذ ناپذیر مثل فلز،شیشه،پلاستیک

ماکزیمم ارتفاع چاپ تک هد

12.7میلی متر

فاصله هد تا محصول

2تا 5میلی متر

خطوط چاپ

1-5خط

وضوح چاپ

Dpi300

زاویه چرخش متن

180درجه

متغیرهای چاپ

شماره سریال ،لوگو،تاریخ اتوماتیک،شیفت کاری ،ساعت،دقیقه،شمارنده،آرم

گارانتی

12ماه و 10سال خدمات پس از فروش

 

ویژگی های جت پرینتر دستی  مدل DCN805

**برگزیده از بهترین هد دنیا با تکنولوژی HP

**درج تاریخ اتوماتیک و ساعت اتوماتیک.

**نرم افزار تحت ویندوز ( با محیط کاربری فارسی ، انگلیسی ، ترکی )

**چاپ انواع زبانها وتنوع فونت

**کاربرد این دستگاه در صنایع مانند دارویی،بهداشتی ،لبنی ،غذایی،...میباشد.

**دارای کارتریجی که شامل نازل ،جوهر میباشد.

**بهبود سرعت وکاهش خطا

**وسایل جانبی در درسترس 

**نگهداری آسان

**قیمت تمام شده ارزان

**محافظت از برند شما

**عملکرد مداوم ومطمئن

*مناسب محیط های مرطوب

** قابلیت چاپ بر روی انواع سطوح (سطوح گرد وتخت وسطوح دارای ناهمواری )

**دارای چند حافظه پیام

**کاملا سبک وپرتابل(وزن این دستگاه حدود 500گرم)

**جت پرینتر دستی مدل DCN805 با طراحی منحصر به فرد وبا استفاده از غلتک جهت سهولت در حرکت میتواند به شما این امکان را بدهد که به راحتی بر روی کلیه سطوح (کوچک وبزرگ) چاپی زیبا وبا کیفیت داشته باشد.

جت پرینتر دستی یا تاریخزن دستی مدل DCN 805  :

تکنولوژی مدل DCN 805 :

تکنولوژی مورد استفاده در جت پرینتر دستی مدل DCN 805  تکنولوژی HP  می باشد و از کارتریج های HP در این دستگاه جت پرینتر دستی استفاده می شود.

نکته : گروه صنعتی دانا کد نگار توانایی شارژ مجدد کارتریج ها را در صورت نگهداری درست دارا می باشد.

ارتفاع چاپ جت پرینتر دستی مدل DCN 805 :

جت پرینتر دستی مدل DCN 805 به دلیل استفاده از کارتریج HP 45 امکان چاپ از  1mm  تا 12.7 mm به شما می دهد.

امکان چاپ تا 5 خط خوانا زیر هم و عدم محدودیت در طول چاپ یکی از ویژگی های مهم این دستگاه میباشد.

وزن دستگاه جت پرینتر دستی مدل  DCN 805 :

یکی از نکات مهم در جت پرینتر دستی وزن دستگاه می باشد که در جت پرینتر دستی مدل DCN 805    با وزن تقریبی 500 گرم سبکترین جت پرینتر دستی موجود در بازار می باشد.

وزن سبک جت پرینتر دستی این امکان را به شما می دهد که مدت زمان بیشتری بتوانید با دستگاه کار کنید.

طراحی دسته و بدنه دستگاه جت پرینتر دستی مدلDCN 805   :

طراحی بدنه و دسته جت پرینتر دستی مدل  DCN 805  توسط متخصصین داخلی انجام شده است و نسبت به نمونه های مشابه دارای طراحی منحصر بفرد می باشد

و این ویژگی را به این مدل جت پرینتر دستی دادهاست که بسیار کاربری راحت داشته باشد و اپراتور به راحتی بتواند بر روی محصولات مختلف چاپ و یا پرینت انجام دهد.

نرم افزار تحت ویندوز :

جت پرینتر دستی مدل  DCN 805 دارای یک نرم افزار تحت ویندوز بسیار قوی و گرافیکی می باشد که به دلیل صادرات این  محصول به کشورهای مختلف دارای منوی فارسی ، انگلیسی ، ترکی و آلمانی می باشد و به شما امکان نوشتن متن با تمامی زبان های دنیا و همچنین تمامی فونت های ویندوز را می دهد.

چاپ نقطه ای و چاپ پیوسته :

جت پرینتر دستی مدل DCN 805 توانایی چاپ متن نقطه ای با استفاده از فونت های نقطه ای متفاوت می باشد .

تعدادی از مشتریان به دنبال چاپ نقطه ای بر روی محصولشان می باشند که جت پرینتر دستی مدل DCN 805 این امکان رابه شما می دهد که فونت نقطه ای برروی محصولتان چاپ نمایید،همچنین می توانید از چاپ پیوسته نیز استفاده نمایید . در این مدل جت پرینتر دستی هر دو مدل چاپ ( نقطه ای و پیوسته ) امکان پذیر است.

تاریخ اتوماتیک شمسی و میلادی :

دستگاه جت پرینتر دستی مدل DC805   به واسطه دارا بودن نرم افزار تحت ویندوز توانایی چاپ تاریخ اتوماتیک شمسی و تاریخ اتوماتیک میلادی می باشد

تاریخ اتوماتیک در جت پرینتر به این معناست که دستگاه بدون اتصال به کامپیوتر یا هر وسیله دیگری توانایی این را دارد که تاریخ را هر روز تغییر دهد و حتی اگر دستگاه برای چند روز یا هفته خاموش باشد به واسطه داشتن باطری بک آپ می تواند تاریخ و ساعت را به روز نگهداری کند و شما هر زمان که می خواهید از دستگاه استفاده نمایید تاریخ و ساعت همان روز و لحظه را برای شما بر روی محصولتان پرینت یاچاپ نماید .

قابلیت چاپ انواع لوگو یا آرم :

 جت پرینتر دستی مدل  DCN 805  توانایی چاپ یا پرینت انواع لوگو یا آرم را بر روی تمامی محصولا دارا می باشد  و کاربر به راحتی می تواند لوگو یا آرم مد نظر خود را به دستگاه منتقل نماید.

قابلیت چاپ انواع بارکد :

دستگاه پرینتر پرتابل مدل DCN 805  توانایی چاپ یا پرینت انواع استاندارد های بارکد های میله ای و همچنین    Datamatrixو Qr code  را دارد.

قابلیت چاپ شمارنده یا سریال :

 شمارنده به این معناست که شما می توانید برای  هر محصول سریال اختصاصی خود آن محصول را بر روی ان چاپ نمایید که دستگاه جت پرینتر قابل  DCN 805      به راحتی این امکان را به شما می دهد.

حافظه پیام

دستگاه پرینتر دستی  DCN 805   توانایی ذخیره سازی 100 عدد پیغام مختلف را دارد و دوستانی که تعداد محصولات مختلف هستند بدون مراجعه به کامپیوتر یا نرم افزار جهت تعویض پیغام می توانند بر روی خود دستگاه جت پرینتر پیغام خود را عوض نمایند.

باطری و مدت زمان شارژ :

  در دستگاه پرینتر پرتابل DCN 805   از باطری لیتیومی زود شارژ استفاده شده است و کاربر با خیال راحت می تواند مدت زمان زیاد با دستگاه کار کند  ( حدود یک هفته ) و به دلیل استفاده از باطری های زود شارژ این امکان به شما داده می شود که اگر احیانا هنگام کار شارژ  باطری دستگاه پرینتر دستی به اتمام رسید به سرعت در مدت زمان 30  دقیقه دستگاه را شارژ نموده و بکار خود ادامه دهید ،البته بر روی دستگاه جت پرینتر دستی  DCN 805   چراغ هشدار اتمام شارژ وجود دارد به کاربر قبل از اتمام شارژ اخطار داده می شود

غلطک یا چرخ :

جهت سهولت در حرکت دادن دستگاه جت پرینتر دستی مدل DCN 805  بر روی محصولات دو عدد غلطک یا چرخ در دو طرف دستگاه پرینتر قرار داده شده است و د ر صورت عدم احتیاج به غلطک یا چرخ  ها کاربر به راحتی می تواند  غلطک ها را از دستگاه جدا نماید .

کارتریج جوهر یا مواد مصرفی :

 جت پرینتر دستی مدل DCN 805  از کارتریج های  HP 45   استفاده می نماید و در رنگ های مختلف قابل ارائه می باشد . کارتریج جوهر رنگ مشکی ، کارتریج جوهر رنگ سفید

* نکته : گروه صنعتی دانا امکان شارژ مجدد کارتریج های جوهر مشکی را دارد

از فواید استفاده از کارتریج های HP  می توان به این نکته مهم و قابل اهمیت اشاره کرد که خریدار با هر بار تعویض کارتریج چاپ دستگاه یا پرینت دستگاه را به حالت اولیه برگرداننده و همیشه پرینت عالی بر روی محصول خود دارد .

چیپ (  Chip  ) یا قفل کارتریج  :

  بسیاری از دستگاه های جت پرینتر دستی موجود در بازار به دلیل انحصاری کردن کارتریج و اجبار مشتری برای خرید کارتریج و مواد مصرفی فقط از یک شرکت به روی دستگاه جت پرینتر دستی خود چیپ (  Chip  ) قرار داده و موجب مشکلات گوناگونی در آینده برای خریدار دستگاه می شوند .

دستگاه جت پرینتر دستی   DCN  805  گروه صنعتی دانا هیچ گونه انحصاری در مواد مصرفی یا کارتریج جوهر دستگاه برای مشتری ندارد و این امکان را به مشتری می دهد که از هر شرکت یا مجموعه که می خواهد کارتریج جوهر یا مواد مصرفی تهیه نماید .

سرعت پرینت  یا چاپ  :

سرعت پرینت یا چاپ دستگاه جت پرینتر دستی مدل  DCN 805 فوق العاده بالا بوده و به راحتی می توانید با سرعت بالا بر روی محصول خود چاپ یا پرینت بزنید .

مدت زمان هر چاپ کمتر از یک ثانیه می باشد .

کیفیت چاپ یا پرینت  :

 کیفیت چاپ یا پرینت جت پرینتر دستی مدل DCN 805     بسیار بالا بوده و چاپ بسیار زیبا وبا کیفیتی به روی محصول شما ایجاد میکند .

زمان خشک شدن جوهر بر روی محصول :

زمان خشک شدن چاپ  یا پرینت  جت پرینتر دستی مدل  DCN805 بر روی محصولات بین 1 الی 3 ثانیه می باشد . این زمان خشک شدن سریع به دلیل استفاده از جوهر های اورجینال زود خشک (   Fast dry ) می باشد .

 

ثبت نظر

کد امنیتی
;