• 09126899278 - 09124709149
نکات مهم در خرید لیبل چسبان دستی

نکات مهم در خرید لیبل چسبان دستی

1398/11/06

نکات مهم در خرید لیبل چسبان دستی : در هنگام خرید دستگاه هایی همچون جت پرینتر ،لیبل چسبان ،.... لازم است تا نکاتی رعایت شود. 1 -طراحی بدنه :

نکات مهم در خرید لیبل چسبان دستی  :

در هنگام خرید دستگاه هایی همچون جت پرینتر ،لیبل چسبان ،.... لازم است تا نکاتی رعایت شود.

1 -طراحی بدنه : 

طراحی بدنه دستگاه لیبل چسبان دستی می بایست به صورتی باشد که اپراتور یا کاربر به راحتی بتواند با دستگاه کار کند و همچنین رول را به راحتی و در کوتاه  ترین زمان تعویض نماید.

2-جنس بدنه : 

جنس بدنه دستگاه لیبل زن دستی  میبایست  از موادی  باشد که بعد  از گذشت  زمان دچار انحنا یا تغییر شکل نشود  زیرا با کوچکترین تغییر در بدنه هنگام  چسباندن لیبل دچار مشکل  خواهید شد .

3-موتور دستگاه لیبل زن:

موتور دستگاه لیبل  زن دستی می بایست قدرتی داشته باشد که بتواند در زمان طولانی به راحتی کار کند و دچار مشکل نشود .در برخی دستگاه ها فقط از موتور استفاده می شود ولی این نکته را باید بدانید که موتور به تنهایی قدرت لازم را ندارند و باید دستگاهی تهیه نمایید که ازموتور و گیربکس  استفاده شده است .

4 -شفت ها و غلطک ها :

استفاده از شفت و غلطک با کیفیت بالا می تواند بسیار تاثیر گذار در روند لیبل چسباندن بر روی محصول شما باشد. 

5 -شفت سیلیکونی :

لیبل چسبان دستی به وسیله استفاده از شفت های سیلیکونی می تواند بسیار دقیق و تمیز لیبل را بر روی محصول شما بچسباند. در برخی لیبل چسبان ها برای کاهش قیمت دستگاه لیبل چسبان سازنده یا فروشنده این قطعه را حذف می نماید که در نتیجه باعث پایین آمدن کیفت دستگاه وندمان دستگاه لیبل چسبان می شود .

6 -فولی و تسمه : 

تجربه و علم نشان داده است که برای انتقال نیرو از موتور به شفت ها ویا غلطک ها بهتر است ازفولی های استاندارد و تسمه استفاده شود زیرا باعث از بین رفتن خطا در دستگاه های لیبل چسبان دستی می شود .در برخی از دستگاه ها مشاهده می شود که برای ارزانتر شدن قیمت دستگاه لیبل چسبان دستی از چرخنده ها استفاده می شود که بعد از مدت کوتاه دچار  خوردگی و صدا اضافه در دستگاه می شوند.

7 -چشم لیبل :

چشم لیبل نقش بسیار مهمی در دستگاه لیبل چسبان دستی دارد. گروه صنعتی دانا در دستگاه های خود از چشم ساخت این مجموعه استفاده می کند .که در خرابی با قیمت بسیار اندک قابل تعویض است . در دستگاه هایی که از چشم های داخل بازار استفاده می شود این مشکل بوجود می اید که در صورت خرابی هزینه زیادی برای خریدار دارد.

8 -ضمانت و گارانتی : 

یکی از مهمترین نکات در خرید دستگاه لیبل چسبان دستی گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد . در اول همه دستگاه ها و فروشنده ها به شما می گویند که دستگاه گارانتی و خدمات دارد و شما نمی توانید از صحت گارانتی و خدمات پس از فروش مطلع شوید.

9 -تست :  

برای اینکه از خرید خود مطمئن شوید حتما قبل از خرید  ، دستگاه را با لیبل و ظرف خود تست نمایید تا در شرایط واقعی نیز نحوه عملکرد دستگاه را مشاهده  نمایید.

ثبت نظر

کد امنیتی
;