• 09126899278 - 09124709149
نکات مهم در خرید جت پرینتر دست دوم یا کارکرده

نکات مهم در خرید جت پرینتر دست دوم یا کارکرده

1398/11/20

یکی از مهمترین دلایلی که مشتریان به سمت خرید دستگاه جت پرینتر دست دوم میروند، قیمت مناسب تر نسبت به دستگاه نو می باشد ولی میبایست موارد مهمی را در زمان خرید جت پرینتر دست دوم رعایت کنید ما در این مقاله سعی کرده ایم نکات مهمی را که در هنگام خرید جت پرینتر بسیار مهم است را بیان کنیم تا بتوانید خرید خوبی را انجام دهید .

نکات مهم در خرید جت پرینتر دست دوم یا کارکرده :

یکی از مهمترین دلایلی که مشتریان به سمت خرید دستگاه جت پرینتر دست دوم میروند، قیمت مناسب تر نسبت به دستگاه نو می باشد ولی میبایست موارد مهمی را در زمان خرید جت پرینتر دست دوم رعایت کنید ما در این مقاله سعی کرده ایم نکات مهمی را که در هنگام خرید جت پرینتر بسیار مهم است را بیان کنیم تا بتوانید خرید خوبی را انجام دهید .

1 – انتخاب دستگاه مناسب با کارتان :

بسیاری از مشتریان در هنگام خرید انتظار خود نسبت به دستگاه جت پرینتر را نمی دانند و به همین دلیل دچار تنوع در انتخاب خود می شوند . پس در نتیجه ابتدا اطلاعات خود را نسبت به انواع جت پرینترها کامل کنید و سپس می توانید انتخاب درستی را در هنگام خرید انجام دهید.

2– مطالعه کاتالوگ دستگاه جت پرینتر مد نظر :

بسیاری از مشتریان در هنگام خرید فقط عکس یا ویدیو دستگاه را می بینند و نسبت به عکس یا ویدیو تصمیم به خرید میگیرند و غافل از امکانات یا آپشن های جت پرینتر مد نظر  خود هستند . برای تکمیل اطلاعاتتان میبایست ابتدا کاتالوگ یا راهنمای جت پرینتر مورد نظر خود را مطالعه کنید تا از معایب و محاسن (فواید) بسیاری از مشتریان در هنگام خرید فقط عکس یا ویدیو دستگاه را می بینند و نسبت به عکس یا ویدیو تصمیم به خرید میگیرند و غافل از امکانات یا آپشن های جت پرینتر مد نظر  خود هستند . برای تکمیل اطلاعاتتان میبایست ابتدا کاتالوگ یا راهنمای جت پرینتر مورد نظر خود را مطالعه کنید تا از مزایا و معایب جت پرینتر مدنظر خود مطلع شوید.

3 -  نام و مشخصات شرکت سازنده جت پرینتر و یا وارد کننده :

در بسیاری  از خرید های جت پرینتر دست دوم و یا کار کرده دیده می شود که مشتریان توجهی به این مطلب که دستگاهی که در نظر دارند خریداری کنند تولید چه شرکتی است و یا وارد کننده دستگاه چه شرکتی است . به این نکته بسیار توجه کنید که میبایست مبلغ اصلی دستگاه جت پرینتر را پیدا کنید به این دلیل که ممکن است شخص یا شرکتی که دستگاه جت پرینتر را تولید و یا وارد کرده است دیگر وجود خارجی نداشته باشد و در نتیجه در هنگام خدمات جت پرینتر و یا آموزش جت پرینتر دچار مشکل خواهید شد.

4 -  استعلام شخص یا فروشنده دستگاه جت پرینتر از شرکت سازنده یا وارد کننده :

به این نکته بسیار دقت کنید و حتما در هنگام خرید جت پرینتر به آن عمل کنید . شما میبایست حتما قبل از خرید دستگاه جت پرینتر  با شرکت سازنده جت پرینتر و یا وارد کننده جت پرینتر تماس بگیرین و استعلام دستگاه مد نظر خود را انجام دهید. در برخی موارد دیده شده که مشتریان عزیز دستگاهی را خریداری کرده اند که صاحب دستگاه به شرکت تولیدکننده یا وارد کننده بدهکاری دارد و این دستگاه جزو بل کلیسا لیست شرکت می باشد و به هیچ عنوان به این دستگاه خدماتی ارائه نمی شود.

5 – رویت و تست دستگاه جت پرینتر از نزدیک :

به هیچ عنوان قبل از رویت  تست دستگاه جت پرینتر در محل فروشنده دستگاه را خریداری نکنید زیرا ممکن است قسمتی از دستگاه معیول یا آسیب دیده باشد ( هد دستگاه و یا کارتریج جوهر و ... ) و شما از عکس یا ویدیو نتوانید تشخیص درستی را بدهید. به همین دلیل اگر خودتان توانایی کارشناسی و تست دستگاه را دارید حتما به صورت حضوری دستگاه را رویت و تست کنید و اگر هم توانایی کارشناسی ندارید حتما دستگاه را به کارشناسان شرکت اصلی نشان دهید تا با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

6 – استعلام قیمت دستگاه جت پرینتر دست دوم:

یکی از نکات مهم در خرید جت پرینتر دسته دوم یا کارکرده مقایسه قیمت با دستگاه جت پرینتر نمی باشد . بعد از استعلام قیمت دستگاه نو میتوانید به درستی متوجه شوید که آیا قیمت دستگاه جت پرینتر دست دوم و یا کارکرده مناسب است و یا خیر .به این نکته توجه کنید که دستگاه جت پرینتر دست دوم و یا کارکرده حداقل 50 % کمتر از دستگاه نو میباشد .

ثبت نظر

کد امنیتی
;