• 09126899278 - 09124709149
مهمترین ویژگی‌های دستگاه جت پرینتر

مهمترین ویژگی‌های دستگاه جت پرینتر

1400/03/19

دستگاه‌های جت پرینتر از ویژگی‌های بسیار زیادی برخوردار هستند که لازم است قبل از خرید جت پرینتر به این ویژگی‌ها توجه نمایید.

مهمترین ویژگی‌های دستگاه جت پرینتر

دستگاه‌های جت پرینتر از ویژگی‌های بسیار زیادی برخوردار هستند که لازم است قبل از خرید جت پرینتر به این ویژگی‌ها توجه نمایید. در ادامه مقاله در مورد هد دستگاه جت پرینتر، مصرف جوهر دستگاه جت پرینتر، نحوه حمل دستگاه جت پرینتر ومیزان حافظه دستگاه جت پرینتر نکات مهم و ضروری ذکر شده است.

ویژگی دستگاه جت پرینتر

میزان مصرف جوهر

دستگاه‌های جت پرینتر توانایی محاسبه مقدار مصرف جوهر برای هر متن می‌باشد. برای دستگاه‌های جت پرینتر جوهرهای روغنی و با قابلیت خشک شدن سریع پیشنهاد می‌شود.

هد

بکارگیری از هد در دستگاه جت پرینتر کمک می‌کند تا دیگر نیازی به مصرف مداوم از حلال نباشد و این امر خود سبب کاهش هزینه‌های می‌شود.

حافظه جانبی

با کمک از دستگاه جت پرینتر متن و پیام به راحتی تایپ می‌شود؛ بدین صورت که نرم‌ افزارهای انحصاری توانایی چنین کاری با اتصال به فلش نیز دارا می‌باشند.

زبان

مجهز بودن دستگاه جت پرینتر به منوی زبان فارسی، یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که کار کردن با دستگاه را آسان می‌کند. پشتیبانی از زبان فارسی با فونت‌های مختلف در زمان چاپ برای مصرف کننده و خریدار از اهمیت خاصی برخودار می‌باشد.

چاپ 

با کمک از دستگاه جت پرینتر می‌توان به روی سطوح هموار و ناهموار عملیات چاپ را اجرا کرد. در واقع بسیاری از محصولات و کالاای مختلف با استفاده از جت پرینتر کد گذاری می‌شوند.

حافظه داخلی

حافظه داخلی دستگاه جت پرینتر کمک می‌کند تا انواع پیغام‌ها به صورت پیش فرض در دستگاه آماده به کارگیری باشد.

انتقال

کار کردن با دستگاه جت پرینتر به دلیل طراحی منحصر به فرد آن بسیار راحت می‌باشد؛ چنانچه بخواهیم خطی به خط دیگری انتقال دهید به آسانی می‌توان آن را انتقال داد.

ثبت نظر

کد امنیتی
;