• 09126899278 - 09124709149
راهنمای خرید جت پرینتر دست دوم

راهنمای خرید جت پرینتر دست دوم

1399/12/06

چنانچه قصد خرید جت پرینتر دست دوم را دارید، باید قبل از خرید یکسری نکات و مواردی را در نظر بگیرید تا بتوانید خرید مطمئنی داشته باشید. به عنوان نمونه اگر مواردی مانند فرسودگی و شکستگی در دستگاه جت پرینتر وجود داشت؛ باید از خرید آن اجتناب کنید.

راهنمای خرید جت پرینتر دست دوم

چنانچه قصد خرید جت پرینتر دست دوم را دارید، باید قبل از خرید یکسری نکات و مواردی را در نظر بگیرید تا بتوانید خرید مطمئنی داشته باشید. به عنوان نمونه اگر مواردی مانند فرسودگی و شکستگی در دستگاه جت پرینتر وجود داشت؛ باید از خرید آن اجتناب کنید.
مواردی که قبل از خرید جت پرینتر دست دوم لازم است در نظر بگیرید عبارتند از:

1. نوع جت پرینتر

ابتدا باید مشخص شود که کدام یک از انواع جت پرینترها می‌توانند نیاز شما را برطرف کنند. اگر شرکتی استفاده‌های زیادی از پرینتر جهت چاپ اطلاعات دارد، پیشنهاد می‌شود که جت پرینتر صنعتی را به کار بگیرد. و برای مشاغل کوچکتری که کمتر به چاپ اطلاعات نیاز دارند می‌توانند از جت پرینتر دستی استفاده کنند.

2. سازگاری جت پرینتر

مورد دیگری که باید در زمان خرید جت پرینتر دست دوم درنظر بگیرید؛ انتخاب دستگاه جت پرینتر متناسب با محیط کار است. امکان دارد عوامل ارتباطی وجود داشته باشد که فقط به تجارت شما مربوط باشد که باید مورد توجه قرار گیرد. به عنوان نمونه باید دقت کنید که آیا می‌توانید از طریق شبکه بی سیم بخ دستگاه جت پرینتر متصل شوید یا خیر؟ 
اتصال مناسب برای اطمینان از عدم وجود خطا در دستگاه از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا شما را برای استفاده از جت پرینتر در هر زمان مطمئن می‌کند.

3.بازسازی جت پرینتر

یکی دیگر از مواردی که باید در زمان خرید جت پرینتر دست دوم درنظر بگیرید؛ این است که آیا جت پرینتری که قبلا تعمیر شده را بخرید یا خیر؟ معمولا دستگاه‌های جت پرینتر باید توسط شرکت‌های سازنده تعمیر شوند، به همین خاطر اغلب افراد تصور می‌کنند که دستگاهی که به تازگی تعمیر شده در آینده نزدیک دچار مشکل و خرابی نمی‌شود.

4.بازبینی جت پرینتر

برای خرید هر نوع وسیله دست دوم، ابتدا باید به صورت دقیق بازبینی شود تا هیچ گونه مشکلی در آن وجود نداشته باشد. به عنوان مثال در هنگام خرید جت پرینتر دست دوم، باید کاتریج را مورد بررسی قرار دهید؛ تا در زمان استفاده از جت پرینتر، جوهر به روی محصولات نشت نکند.

5.چاپ آزمایشی

در هنگام خرید دستگاه جت پرینتر دست دوم، حتما یکبار دستگاه را جهت اطمینان از سالم بودن به صورت امتحانی چاپ کنید. کافیست جت پرینتر را روشن کرده و سپس روی تعدادی از محصولات عملیات چاپ را انجام دهید.

6.قیمت جت پرینتر

هدف از خرید جت پرینتر دست دوم این است که در هنگام تامین خواسته‌های شغلی خود از لحاظ مالی صرفه جویی کنید؛ باید گزینه‌ای را درنظر بگیرید که تا حد المقدور مقرون به صرفه باشد. جت پرینتری را خریداری کنید که علاوه بر داشتن قیمت مناسب، دارای کاتریج با دوام و تعویض آن آسان باشد.

7.کاتالوگ راهنمای جت پرینتر

در زمان خرید دستگاه جت پرینتر دست دوم امکان دارد فقط به دیدن عکس و ویدیو جت پرینتر اکتفا کنید؛ اما بهتر است امکانات دیگر دستگاه را بررسی کنید تا متوجه شوید آیا این دستگاه جت پرینتر متناسب با نیاز شما هست یا خیر؟ به همین خاطر باید کاتالوگ دستگاه مورد نظر خود را مطالعه کنید تا اطلاعات کاملی را دریافت نمایید.

8.شرکت سازنده جت پرینتر

یکی دیگر از مواردی که باید در زمان خرید جت پرینتر دست دوم باید توجه کنید، نام شرکت سازنده یا وارد کننده آن می‌باشد. این مسئله از نظر پشتیبانی و ضمانت و همچنین آموزش کار با دستگاه اهمیت زیادی دارد؛ چرا که ممکن است شرکت تولید کننده دیگراین زمینه فعالیت نکند.

9.سال تولید جت پرینتر

توجه به سال تولید دستگاه جت پرینتر، نشان‌دهنده این است که چه مدت از زمان استفادهِ دستگاه گذشته است. خرید دستگاه‌هایی که مدت زمان زیادی از تولید آن‌ها می‌گذرد، مناسب نمی‌باشند. چرا که ممکن است قطعات دستگاه‌های قدیمی در زمان خراب شدن یافت نشوند.

ثبت نظر

کد امنیتی
;