• 09126899278 - 09124709149
جت پرینتر یا تاریخزن به زبان ساده

جت پرینتر یا تاریخزن به زبان ساده

1398/10/18

جت پرینتر یا تاریخ زن به زبان ساده : برای هر فردی که می خواهد اطلاعاتی را روی محصول خودش چاپ کند به احتمال زیاد با جت پرینتر یا تاریخ زن آشنایی دارد. در سطح بازار این دستگاه ما را با القاب متفاوتی مثل : جت پرینتر ، تاریخ زن ، چاپگر لیبل زن ، کد زن یاد می کنند .

جت پرینتر یا تاریخ زن به زبان ساده :

برای هر فردی که می خواهد اطلاعاتی را روی محصول خودش چاپ کند  به احتمال  زیاد با جت پرینتر یا   تاریخ زن آشنایی دارد. در سطح بازار این دستگاه ما را با القاب متفاوتی مثل : جت پرینتر ، تاریخ زن ، چاپگر لیبل زن ، کد زن یاد می کنند . ولی در صنعت چاپ و بسته بندی تاریخ زن یا جت پرینتر کاملا شناخته شده است .مسئولیت وظیفه ی جت پرینتر ها  یا تاریخ زن ها چاپ اطلاعات متغیری است که مدام در حال تغییر می باشد و امکان چاپ روی لیبل را ندارد و از چاپخانه نمیتوان انتظار چاپ این اطلاعات را داشت . اطلاعاتی مثل  تاریخ تولید   ، انقضا ، شیفت کاری ، شماره سریال و ... دنیای جت پرینتر ها یا تاریخ زن ها در حال تغییر است . از تاریخ زن های حرارتی دستی که تا چند سال پیش طرفدار داشت که با حروف چینی و استهلاک مکانیکی بالا اطلاعاتی را به صورت محدود چاپ میکردند تا امروزه که جت پرینتر هایی به بازار عرضه شده که تحت ویندوز  هستند ،  تحت شبکه خط تولید اطلاعاتی دریافت میکنند . یا لیزرهایی که همین اطلاعات را روی محصول حک میکنند . تاریخ زن ها یا جت پرینتر ها یا چاپگرهای صنعتی انوع متفاوتی دارد ، تکنولوژی هایی متفاوت هستند که این تفاوت ها را رقم می زنند . جت پرینتر های CIJ ،جت پرینتر های PIZZO  ،  جت پرینتر های   HP،  جت پرینتر لیزری یا  بهتر  بیان  کنیم  .لیزر مارکینگ تاریخ زن یا جت پرینتر ی که ابتدا بیان شد جوهر افشان است . ین در نهات با وهر سر و کار خواهیم داشت اما لیزر ها این اطلاعات را حک می کنند. 

لیزرها به تنهایی به چند دسته تقسیم می شوند که در آینده مفصل به آنها می پردازی همانطور که بیان  کردیم بسیار متنوع می باشد  دنیای تاریخ زن ها ،  مجموعه ی دانا کدنگار تولید کننده و  وارد کننده ی انواع تاریخ زن ها یا جت پرینتر ها با کارشاسان خود ( با توجه به محصول ما ، تیراژ شما و درخواست شما عزیزان )  وظیفه دارد شما را در خرید کاربردی ترین دستگاه تاریخ زن  یا دستگاه جت پرینتر راهنمایی  کند. فقط کافیست با ما تماس بگیرید

 

 

 

 

 

 

 

ثبت نظر

کد امنیتی
;