• 09126899278 - 09124709149
جت پرینتر ارزان قیمت

جت پرینتر ارزان قیمت

1398/04/04

امروز میخواهیم در مورد جت پرینتر ارزان قیمت یا جت پرینتر با قیمت مناسب صحبت کنیم. چقدر در مورد جت پرینترها میدانید؟گاهی بدون اینکه در مورد جت پرینتر اطلاعاتی داشته باشیم در زندگیمان از ان استفاده کرده ایم. جت پرینترها  صنعتی در واقع ماشین های صنعتی هستند که بیشتر در کارخانه ها مورد استفاده قرار میگیرند. جت پرینترهای دستی نیز وجود دارند که در موارد فروشگاهی و...استفاده میشود. جت پرینتر چیست و چقدر کاربرد دارد؟

جت پرینتر ارزان قیمت

امروز میخواهیم در مورد جت پرینتر ارزان قیمت یا جت پرینتر با قیمت مناسب صحبت کنیم. چقدر در مورد جت پرینترها میدانید؟گاهی بدون اینکه در مورد جت پرینتر اطلاعاتی داشته باشیم در زندگیمان از ان استفاده کرده ایم. جت پرینترها  صنعتی در واقع ماشین های صنعتی هستند که بیشتر درکارخانه ها مورد استفاده قرار میگیرند. جت پرینترهای دستی نیز وجود دارند که در موارد فروشگاهی و...استفاده میشود. جت پرینتر چیست وچقدر کاربرد دارد؟

جت پرینترها در واقع دستگاههایی هستند که اطلاعات را برروی محصولات مختلف چاپ میکنند. این دستگاه ها که با نام معمول تر بارکد زن انها را میشناسیم در صنعت کاربرد فراوان دارد.  

ملاکهایی که برقیمت موثر هستند:

-کیفیت چاپ اطلاعات

کیفیت چاپ به این معناست که اطلاعاتی که بر روی محصول چاپ میشود واضح وخوانا باشد. زیرا از این دستگاهها در حوزه بسته بندی مواد غذایی ودارویی استفاده میشود که این موضوع با سلامت وجان افراد در ارتباط است وموضوع شوخی برداری نیست. بنابراین اگر دستگاهی اطلاعات را با کیفیت چاپ نمیکند ،کیفیت پایینی دارد بنابراین بهتر است از خرید ان صرف نظر کنید. (اطلاعاتی که بر روی محصول درج میشود شامل تاریخ تولید وتاریخ انقضاء و...است. که این اطلاعات چه برروی محصولات غذایی وچه بر روی محصولات دارویی که ثبت شود میشود که  به خودی خود مهم است. مقاله راه حلهای چاپ تاریخ وبارکد برای صنایع پزشکی ودارویی را مطالعه کنید تا اطلاعات کافی در این مورد به دست اورید. )

-جنس مواد اولیه

اگر مواد اولیه که برای ساخت یک محصول استفاده میشود درجه یک انتخاب نشده باشد من وشما مصرف کننده مدام ان دستگاه در دستمان وپیش این تعمیر کار واون تعمیر کار میرویم. بنابراین به هر جاهایی برای خرید محصولات صنعتی اعتماد نکنید.

-انتخاب جوهرمناسب جت پرینتر

در جت پرینترها از جوهرهای مختلفی استفاده میشود. بین جوهر ها اختلاف قیمت وجود دارد. جوهر هایی که نامرئی هستنند گران تر هستند. این جوهر های نامرئی مهمترین کاربردی که دارند این است که در تشخیص اصل وتقلبی بودن محصول مخصوصا داروهای گران قیمت موثر هستند.

-بسته به کاربری که داشته باشد قیمت بالاتری دارد. مثلا بعضی از دستگاه های جت پرینترها چاپ نقطه ای وبرخی دیگر چاپ خطی دارند. بعضی از جت پرینترها امکان چاپ به هر دو شکل را دارند. چاپ های نقطه ای به دلیل اینکه میزان بسیار کمتری جوهر مصرف میکنند مقرون به صرفه تر هستند. بنابراین منطقی است که دستگاهی که امکانات کمتری در اختیار شما قرارمیدهد یا صرفه جویی در جوهر یا سایر امکانات دارد قیمت پایین تر وبالاتر داشته باشد.

-خرید مستقیم از کارخانه یا ازدلال

کسانی که خرید مستقیم از کارخانه انجام میدهند یا اینترنتی سفارش میدهند قیمت مناسب تری خرید مناسبتری انجام داده اند. اما کسانی که به صورت غیر مستقیم خرید میکنند واز فروشگاههای کوچک تر خرید مکینند قیمت گران تری برایشان تمام میشود. بنابراین پیشنهادم این است که خرید مستقیم از کارخانه انجام دهید.

ملاک های گفته شده در بالا ملاک هایی هستند که درهنگام خرید جت پرینتر از انها استفاده میشود.

شرکت دانا کدنگار چه نوع جت پرینترهایی تولید میکند؟

جت پرینترهای دستی

جت پرینترهای صنعتی

جت پرینترهای تخم مرغ زن

جت پرینترهای دستی به دودسته تقسیم بندی میشود:

1)مدل DCN802

2)مدل DCN805

همینطور جت پرینترهای صنعتی به سه دسته تقسیم میشوند:

1)DCN810

2)DCN820

3)DCN720

همچنین جت پرینترهای تخم مرغ زن نیز به دودسته تقسیم میشود:

1)DCN850

2)DCN860

برای درج اطلاعات روی تخم مرغ از جت پرینترها استفاده میشود. اما پوست نازک تخم مرغ تحمل فشار زیاد را ندارد وباید هد چاپگر های صنعتی در فاصله مناسبی قرار گیرد.

برای این منظور از جت پرینتر تخم مرغ زن استفاده میشود. در این نوع جت پرینتر فاصله هد تا تخم مرغ 2میلی متر است.همچنین امکان چاپ تا 6خط را دارد و روزولویشن ان

300پیکسل نیز قابل رویت است.

دربالا به معرفی اجمالی دستگاههای جت پرینتر پرداخته ایم.

علاوه بر موارد گفته شده از جت پرینترهای صنعتی  در محیط های غبار آلود ومرطوب به دلیل استفاده نکردن از فن ومکش جوهر استفاده کرد. یکی دیگر از مزایای جت پرینترهای صنعتی  این است که نیازی به شستشوی مکرر هد نیست. در نتیجه در هزینه های نگهداری ان موثر است.

جت پرینتر صنعتی در انتخاب رنگ آزاد است. ومعمولا از تمامی رنگها از جمله مشکی ،سفید ،آبی ،قرمز ،....میتوان استفاده کند. همچنین قابلیت نصب بسیار راحت بر روی هرگونه خط تولید را نیز دارند که این امر در کمترین زمان ممکن اتفاق می افتد

از دیگرویژگیهایی که میتوان برای جت پرینترهای صنعتی نام برد این است که چندزبانه هستند واین ویژگی است که جت پرینتر های صنعتی را از سایر جت پرینترها متمایز میکند.

جت پرینترهای صنعتی دستی همچنین هرگونه متن ولوگو را چاپ میکنند.

قیمت جت پرینترهای دستی در مقایسه با جت پرینترهای صنعتی مناسب تر است. جت پرینتر صنعتی میتواند به راحتی میزان مصرف جوهر برای هر پیغام را محاسبه کند.

جت پرینترهای صنعتی از مشخصه های بارز دیگری به نام نازل نیز برخوردار است. که وظیفه قطره قطره نمودن جوهر انتقالی به آن میباشد.

جنس برخی جت پرینترها از استیل ضد زنگ  کاملا صنعتی با آی پی بالاست. همچنین مجهز به کیبورد صنعتی به منظور تنظیم پارامتر های چاپ با عمر بالا مناسب برای کشیدن خطوط خشن ،غبار آلود ومرطوب است.

جت پرینترهای صنعتی جایگزین مناسبی برای لیبل ومارک دستی است .

برخی از جت پرینترها هم توانایی چاپ تاریخ وساعت را دارند وهم توانایی شمارش محصولات را .در شرایط نامساعد نیز میتوان از جت پرینترها استفاده کرد. شما هر محصولی را باهر جنسی میتوانید به کمک جت پرینترها صنعتی کدگذاری کنید .

از دیگر ویژگی های جت پرینترها این است که چون در ساخت انها از قطعات مکانیکی استفاده نشده است برخلاف سایر پرینترها نیاز به سرویس ماهانه ندارد. همچنین  جهت شستشوی ان نیازی به حلالهای معمول نیست. بدین جهت استفاده از جت پرینترها باتوجه به نوع کاربرد ان در صنعت دارای حداقل استهلاک است.

خلاصه کلام

هرکدام از این جت پرینترها کاربرد خاص خود رادارد.

-البته لازم است این نکته نیز عنوان شود که جت پرینتر مطابق جایی که میخواهید مورد استفاده قرار بدهید بخرید. منظوراین است که برای مکانی مثل داروخانه که نیاز به دستگاهی دارد که تنها تاریخ انقضا وبارکد بر روی محصولات بزند لازم نیست جت پرینترهای صنعتی بزرگ بخرید.

-  برای خرید این تجهیزات بهتر است به سراغ خرید مستقیم از کارخانه بروید.

از اینکه تا انتهای مقاله همراهیمان کردید متشکرم.

ثبت نظر

کد امنیتی
;