• 09126899278 - 09124709149
تفاوت جت پرینتر با تاریخ زن

تفاوت جت پرینتر با تاریخ زن

1398/10/18

برای هر فردی که می خواهد اطلاعاتی را روی محصول خودش چاپ کند  به احتمال  زیاد با جت پرینتر ، تاریخ زن آشنایی دارد. البته ناگفته نماند که برخی افراد این دو دستگاه را یکی در نظر میگیرند که این به دلیل آشنا نبودن یا نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه است.

تفاوت جت پرینتر با تاریخ زن 

برای هر فردی که می خواهد اطلاعاتی را روی محصول خودش چاپ کند  به احتمال  زیاد با جت پرینتر ، تاریخ زن آشنایی دارد. البته ناگفته نماند که برخی افراد این دو دستگاه را یکی در نظر میگیرند که این به دلیل آشنا نبودن یا نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه است. در سطح بازار دستگاه های مختلفی برای درج تاریخ ، لوگو و به طور کلی درج اطلاعات وجود دارد که هر کدام متناسب با نیاز هر شرکت است؛ مثل : جت پرینتر ، تاریخ زن ، چاپگر لیبل زن ، بارکد زن . ولی در صنعت چاپ و بسته بندی این دستگاه ها کاملا شناخته شده است .مسئولیت این دستگاه ها چاپ اطلاعات متغیری است که مدام در حال تغییر می باشد و امکان چاپ روی لیبل را ندارد و از چاپخانه نمیتوان انتظار چاپ این اطلاعات را داشت .دنیای جت پرینتر ها ؛تاریخ زن ها ؛...در حال تغییر است .تاریخ زن ها در واقع نسل قدیمی دستگاه های چاپ اطلاعات محسوب میشوند که در گذشته طرفدار داشت ؛نحوه عملکرد این دستگاه ها به گونه ای است که با استفاده از حروف چینی اطلاعات را روی محصولات چاپ میکنند. در این دستگاه ها سمبه هایی وجود دارد که داخل این سمبه ها حروف چینی میشود و سپس روی ریبون میخورد. وقتی دسته دستگاه را پایین می اورید و فشار میدهید ان حروف روی محصول درج میشود. در واقع کارایی این دستگاه ها در قیاس با جت پرینتر ها بسیار محدود است. از رفی استهلاک مکانیکی بالایی دارد.اما امروزه دستگاه های جت پرینتر به بازار عرضه شده اند که تحت ویندوز  هستند ،تحت شبکه خط تولید اطلاعاتی دریافت میکنند . یا لیزرهایی که همین اطلاعات را روی محصول حک میکنند . چاپگرهای صنعتی انوع متفاوتی دارد ، تکنولوژی هایی متفاوت هستند که این تفاوت ها را رقم می زنند . جت پرینتر های CIJ ،جت پرینتر های PIZZO  ،  جت پرینتر های  HP،  جت پرینتر لیزری بهتر بیان کنیم  .

لیزرها به تنهایی به چند دسته تقسیم می شوند که در آینده مفصل به آنها می پردازیم .گروه صنعتی دانا تولید کننده و وارد کننده ی انواع تاریخ زن ها و جت پرینتر ها با کارشاسان خود ( با توجه به محصول ما ، تیراژ شما و درخواست شما عزیزان )  وظیفه دارد شما را در خرید کاربردی ترین دستگاه تاریخ زن ،دستگاه جت پرینتر به طور کلی چاپگر های صنعتی راهنمایی  کند. فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

ثبت نظر

کد امنیتی
;