• 09126899278 - 09124709149
تفاوت جت پرینتر ایرانی و جت پرینتر های خارجی؟

تفاوت جت پرینتر ایرانی و جت پرینتر های خارجی؟

1398/06/27

تفاوت جت پرینتر های ایرانی و خارجی در چیست؟ سوالی رایج در بین مشتریان که قصد انتخاب جت پرینتر دستی یاجت پرینتر صنعتی را دارند همین سوال است که جت پرینتر ایرانی تهیه کنیم و یا جت پرینتر خارجی؟ ما در این مقاله سعی میکنیم بدون جانب داری و بطور واقعی جت پرینتر های ایرانی و خارجی رو بررسی کنیم.

تفاوت جت پرینتر های ایرانی و خارجی در چیست؟

سوالی رایج در بین مشتریان که قصد انتخاب جت پرینتر دستی یاجت پرینتر صنعتی را دارند همین سوال است که جت پرینتر ایرانی تهیه کنیم و یا جت پرینتر خارجی؟

ما در این مقاله سعی میکنیم بدون جانب داری و بطور واقعی جت پرینتر های ایرانی و خارجی رو بررسی کنیم.

1-اولین مطلب و موردی که بسیار مهم است این است که جت پرینتر های ایرانی و خارجی تقریبا شبیه هم هستند و چاپ یکسانی بر روی محصول شما انجام میدهند و بیشتر فرق ظاهری دارند.

2- جت پرینتر های خارجی در ایران نمایندگی رسمی ندارند و همه جت پرینترهای خارجی از کشورهای حاشیه خریداری میشود پس در نتیجه در زمان گارانتی یا خدمات پس از فروش احتمال تاخیر در تامین قطعات و یا موجود نبودن قطعات وجود دارد.

3-شما زمانی که جت پرینتر ایرانی تهیه میکنید خیالی راحت از تامین قطعات و پشتیبانی محصول خود دارید.(البته با خرید از تولید کننده معتبر)

4- در زمان خرید جت پرینتر خارجی باید دقت کنید که کدام کشور تولید کننده این دستگاه میباشد و یا شرکت معتبری هست یا خیر ؟

5-هنگام خرید جت پرینتر دستی خارجی یا جت پرینترهای صنعتی امکان دارد فروشنده ادعای نمایندگی دستگاه را در ایران بکند که شما به راحتی با مراجعه به سایت اصلی دستگاه میتوانید از صحت ادعا مطلع شوید . به این دلیل که شرکت های خارجی لیست نمایندگان خود را معمولا روی سایت قرار میدهند.

6- مورد دیگر نحوه کار و نوشتن متن و در کل کاربری دستگاه جت پرینتر ایرانی و خارجی میباشد که مشخصا جت پرینترهای ایرانی به دلیل داشتن منوهای فارسی و همچنین نرم افزار فارسی کاربری راحتی دارند.

و در آخر شما با خرید جت پرینتر ایرانی باعث حمایت از تولید ملی و رونق کسب و کار میشوید و حمایت شما باعث رشد کیفیت دستگاه ها به مرور زمان خواهد شد. به امید روزی که بجز کالای ایرانی جنسی را تهیه نکنیم.

 

ثبت نظر

کد امنیتی
;