• 09126899278 - 09124709149
تخفیفات ویژه جت پرینتر

تخفیفات ویژه جت پرینتر

1398/12/11

تخفیفات همیشه یک فرصت ویژه برای افراد است. این فرصت ویژه برای کسانی که قصد تهیه ان محصول را دارند شیرین و لذت بخش است.در واقع فرصتی محدود به افراد داده میشود تا محصول مورد نیاز خود را با بهترین قیمت تهیه کنند. حال اگر محصول از قیمت نسبتا بالایی برخوردار باشد نیز این تخفیف شیرینی بیشتری دارد. فرض کنید که شما صاحب یک شرکت بزرگ هستید که برای بهبود سرعت کاری و همچنین کاهش نیروی انسانی نیاز به دستگاه جت پرینتر دارید

تخفیفات ویژه جت پرینتر

تخفیفات همیشه یک فرصت ویژه برای افراد است. این فرصت ویژه برای کسانی که قصد تهیه ان محصول را دارند شیرین و لذت بخش است.در واقع فرصتی محدود به افراد داده میشود تا محصول مورد نیاز خود را با بهترین قیمت تهیه کنند. حال اگر محصول از قیمت نسبتا بالایی برخوردار باشد نیز این تخفیف شیرینی بیشتری دارد. فرض کنید که شما صاحب یک شرکت بزرگ هستید که برای بهبود سرعت کاری و همچنین کاهش نیروی انسانی نیاز به دستگاه جت پرینتر دارید. اما خب برای هر خط تولید ممکن است به یک یا چند دستگاه جت پرینتر نیاز داشته باشید. شما با یک حساب سرانگشتی در میابید که هزینه ای که برای خرید جت پرینتر باید پرداخت کنید هزینه نسبتا بالایی است. بنابراین بهترین موقعیت برای شما الان فراهم شده است وگروه صنعتی دانا این فرصت را به شما داده است تا بتوانید با تخفیفات ویژه محصول مناسب شرکت خود را تهیه کنید وراندمان کاری شرکت و در نتیجه سود حاصل را افزایش دهید. اما اگر از ان دسته افرادی است که تازه تصمیم به خرید جت پرینتر دارید وآگاهی چندانی از ان ندارید به صورت خلاصه مزایای این دستگاه را برایتان عنوان میکنم:

- افزایش سرعت کاری

- کاهش نیروی انسانی

- دقت بالا

-وضوح وکیفیت

موارد نامبرده بخشی از مزایای جت پرینتر است . سوالی که در اینجا مطرح میشود این است که ایا برای هر صنعتی دستگاه خاص و ویژه ساخته شده است؟

پاسخ این سوال مثبت است ،جت پرینتر ها به چهار دسته کلی تقسیم بندی میشوند که هر کدام در صنایع خاص خود کاربرد دارند.

-جت پرینتر دستی

این نوع جت پرینتر کاملا سبک ،قابل حمل و مناسب شرکت های کوچک است.

-جت پرینتر صنعتی

این نوع جت پرینترها مناسب شرکت های بزرگ است.

-جت پرینترهای لیزری

جت پرینتر لیزری نوعی جدید از جت پرینترهاست که کارایی بالاتری نسبت به سایرین دارد و در اکثر صنایع قابل استفاده است.

-جت پرینتر تخم مرغ زن این نوع جت پرینترها همانطور از نامش مشخص است در کارخانه بسته بندی تخم مرغ مورد استفاده قرار میگیرد.

برخی از کاربردهای جت پرینترها

-کاربرد در صنایع پزشکی

-کاربرد در صنایع غذایی

-کاربرد در صنایع پتروشیمی

مهمترین ویژگی جت پرینترهایی که در گروه صنعتی دانا تولید میشود این است که تولید داخل است و تجهیزات این دستگاه ها به راحتی قابل تهیه است. از ان مهمتر گارانتی وضمانت نامه یک ساله دارد و خدمات پس از فروش 10ساله. (خرید جت پرینتر با ضمانت)

ثبت نظر

کد امنیتی
;