• 09126899278 - 09124709149
انتخاب جت پرینتر متناسب با شرکت

انتخاب جت پرینتر متناسب با شرکت

1398/09/07

جت پرینتر یا تاریخ زن که برخی افراد ان را بارکد زن نیز میخوانند ،در اکثر صنایع مورد استفاده قرار میگیرد.درج اطلاعات برروی محصولات از اهمیت بالایی برخوردار است. این اطلاعات شناسنامه محصولات به شمار میرود.درج اطلاعات بر روی محصول سبب میشود که مصرف کننده قادربه شناسایی به طور کامل محصول شود .یکی از اطلاعاتی که در هنگام بسته بندی محصولات مهم است؛ تاریخ تولید وانقضا است. درج درست تاریخ انقضا بر روی کالا نوعی مشتری مداری است

انتخاب جت پرینتر متناسب با شرکت

آیا شرکت شما به تاریخ زن (جت پرینتر )احتیاج دارد؟ 

چطور جت پرینتر لازم برای شرکتتان را تشخیص دهید؟

...................................................................................................................................................

جت پرینتر یا تاریخ زن که برخی افراد ان را بارکد زن نیز میخوانند ،در اکثر صنایع مورد استفاده قرار میگیرد.درج اطلاعات برروی محصولات از اهمیت بالایی برخوردار است. این اطلاعات شناسنامه محصولات به شمار میرود.درج اطلاعات بر روی محصول سبب میشود که مصرف کننده قادربه شناسایی به طور کامل محصول شود .یکی از اطلاعاتی که در هنگام بسته بندی محصولات مهم است؛ تاریخ تولید وانقضا است. درج درست تاریخ انقضا بر روی کالا  نوعی مشتری مداری است. زیرا؛ اگر تاریخ انقضا درج نشده باشد یا به درستی درج نشده باشد،در صورت مصرف نکردن به موقع ، محصول از بین میرود . در این صورت سلامت مصرف کننده به خطر میافتد. البته ناگفته نماند که استفاده کردن از جت پرینترهای غیر استاندارد نیز میتواند سبب درج اشتباه تاریخ باشد وسلامت افراد را به خطر بیاندازد.ازاین رو انتخاب جت پرینتر مهم تلقی میشود؛تشخیص محصول تقلبی از اصل بااستفاده از این اطلاعات به راحتی صورت میگیرد. (اگر جت پرینتر استاندارد نباشد واطلاعات را به صورت کمرنگ بر روی محصول درج کند ممکن است مشتری دچار مشکل شود.) 

..........................................................................................................................................................................

برای درج تاریخ تولید وانقضا ،شماره یا کد محصول ،......میتوانید از دستگاه لیبل چسبان،دستگاه جت پرینتر استفاده کنید،که استفاده از هریک از این موارد مزایا ومعایبی دارد. 

جت پرینتر

جت پرینتر ها به چند دسته تقسیم بندی میشوند که هر کدام با توجه به کاربردی که دارند در صنایع مربوطه مورد استفاده قرار میگیرند.

1)جت پرینتر دستی 

2)جت پرینتر صنعتی

3)جت پرینتر تخم مرغ زن

برای شرکت هایی که در مقیاس کوچک هستند،محصولات در تعداد پایین تولید میکنند،جت پرینتر دستی مناسب ترین جت پرینتر برای انهاست. برای صنایع بزرگ که محصول با تعداد بالا تولید میکنند بهترین جت پرینتر، جت پرینترصنعتی است .استفاده از جت پرینتر های دستی در مقیاس بزرگ اتلاف زمان را به همراه دارد و کار به کندی پیش میرود.جت پرینتر تخم مرغ زن نیز همانطور که از نامش مشخص است که در صنایع تولید تخم مرغ مورد استفاده قرار میگیرد. که این نوع جت پرینتر ها نیز انواع متفاوتی دارد. 

کاربرد جت پرینترها

جت پرینتر ها در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی ،آرایش بهداشتی ،آشامیدنی ،کارخانه های پتروشیمی ،چوب و... کاربرد دارد. 

مزایای جت پرینترها

-استفاده آسان 

-بهبود سرعت کاری 

-ماندگاری طولانی بر روی محصول 

-انتخاب جت پرینتر مطابق با مقیاس کار

لیبل چسبان

لیبل زدن دقیق وکار آمد بخش مهم فرایند تولید وپخش است. لیبل زدن بر روی محصولات مزایا ومعایبی دارد. دستگاه لیبل چسبان نیز به دو دسته نقسیم بندی میشود:

1)لیبل چسبان دستی 

2)لیبل چسبان اتوماتیک

مزایای لیبل چسبان

-برند سازی برای شرکت 

-تبلیغات کامل وجامع 

اگر فرایند لیبل زنی به درستی صورت بگیرد میتواند به فرآیند تولید کمک کند.اما خب در کنار این مزایا سرعت تولید تا حدودی پایین میاید وهمچنین برچسب ها بعد از مدت کوتاهی از محصول جدا میشود. در تولید برخی محصولات به صورت ترکیبی از دستگاه های لیبل چسبان وجت پرینتر استفاده میشود. چون بر روی لیبل اینگونه محصولات تاریخ تولید وانقضاء درج نشده است وبه صورت جداگانه در قسمتی دیگر از بسته بندی درج شده است.در کنار تولید دستگاه های لیبل چسبان، دستگاه های لیبل پوست کن نیز ساخته شده است. 

دلایل نیاز شرکت شما به جت پرینتر 

-کاهش هزینه ها(نیاز به نیرویی برای کد زنی محصولات نخواهید داشت )

-سرعت کار  نیروی انسانی در قیاس با جت پرینترها پایین است. 

-سرعت کار بالاتر میرود و در نتیجه میتوانید محصول بیشتری تولید کنید.

-تولیدی بهینه خواهید داشت .

برخی نکات در خرید جت پرینترها وجود دارد که قابل تامل است؛

-اگر جت پرینترهای وارداتی خرید کنید ؛هزینه های جانبی ان نظیر تعمیرات وتهیه قطعات بالاست. 

-خرید جت پرینترهای داخلی صرفه جویی در هزینه هاست. 

-خرید جت پرینترهای داخلی ،حمایت از تولید داخل است.

-به هنگام خرید جت پرینترها از هزینه های جانبی ان اطلاعات کامل کسب کنید. 

-شما میتوانید با خرید مستقیم جت پرینتر از کارخانه با قیمت مناسب تری جت پرینتر تهیه کنید .(حذف واسطه ها) 

گروه صنعتی دانا از جمله شرکت هایی است که در این راستا به هموطنان عزیز خدمت میکند.

ثبت نظر

کد امنیتی
;