• 09126899278 - 09124709149
از  کجا جت پرینتر بخریم ؟

از  کجا جت پرینتر بخریم ؟

1399/02/01

صاحبان شرکت های بزرگ و حتی کارگاه های کوچک  برای پیشرفت در امور بارکدگذاری محصولات به سراغ راهکار خرید جت پرینتر یا لیبل چسبان به روز میروند.در این مواقع افراد در پی یافتن مرکزی هستند که  به روز ترین امکانات را در اختیار این افراد قرار دهد تا بتوانند در راستای ارتقای امکانات شرکت خود ودر نتیجه بهره وری بالاتر و در نتیجه افزایش سود حاصل به اهداف خود برسند.

از کجا جت پرینتر بخریم؟

صاحبان شرکت های بزرگ و حتی کارگاه های کوچک  برای پیشرفت در امور بارکدگذاری محصولات به سراغ راهکار خرید جت پرینتر یا لیبل چسبان به روز میروند.در این مواقع افراد در پی یافتن مرکزی هستند که  به روز ترین امکانات را در اختیار این افراد قرار دهد تا بتوانند در راستای ارتقای امکانات شرکت خود ودر نتیجه بهره وری بالاتر و در نتیجه افزایش سود حاصل به اهداف خود برسند.اما  خرید جت پرینتر کافی نیست ، بلکه باید برای ارتقا مشاغل خود از بهترین جت پرینتر ها استفاده کنید. 

خرید جت پرینتر دسته دوم ؟؟؟!!!

برخی افراد برای اینکه هزینه ای کمتر پرداخت کنند به سراغ خرید جت پرینتر دسته دوم میروند. این انتخاب میتواند در آینده ای نه چندان دور به انها نشان دهد که خرید یک جت پرینتر نو به معنای پرداخت یکبار هزینه است و خرید یک جت پرینتر دسته دوم به معنای خرید چندین باره جت پرینتر است. در نتیجه بهترین کار این است که از همان ابتدا به سراغ خرید جت پرینتر نو بروند.

خرید از یک شرکت معتبر

اگر شرکت تولید کننده جت پرینتری که از ان خرید میکنید معتبر باشد ،برای شما ضمانت و گارانتی قرار میدهد. در واقع خرید جت پرینتر با ضمانت به معنای خرید از یک شرکت معتبر است.

آشنایی کامل با محصولی که قصد خرید ان را دارند.

محصولی که قرار است ان را برای شرکتتان بخرید را به طور کامل بشناسید. البته این میتواند جزء وظایف شرکت تولید کننده جت پرینتری باشد، که میخواهید از ان خرید کنید. گروه صنعتی دانا از وظایف خود میداند که مشتری را به طور کامل با محصول آشنا کند تا مشتری تصمیم بگیرد که کدامین محصول در شرکتش بهترین عملکرد و در نتیجه بهره وری را خواهد داشت. به طور نمونه وقتی شما صاحب یک شرکت بزرگ هستید و تصمیم دارید محصولات زیادی را روزانه بارکد گذاری کنید ، بهترین جت پرینتر برای خط تولید شرکت شما جت پرینتر صنعتی یا جت پرینتر لیزری است.در راستای آشنایی بیشتر با این محصولات جت پرینتر به صورت مختصر در مورد انواع جت پرینترها توضیح میدهیم.

انواع جت پرینترها :

1)جت پرینتر دستی

این محصول برای شرکت های کوچک مناسب است. اما اگر برای  مواردی مثل انبار یا بردن به فضای دیگر نیاز به جت پرینتر دارید ،به دلیل حمل آسان و وزن کم این محصول بهترین گزینه است.

2)جت پرینتر صنعتی

اگر شرکت شما بزرگ است و روزانه محصولات زیادی در شرکت شما بارکدگذاری میشود ،این جت پرینتر برای شرکت شما مناسب است.

3)جت پرینتر تخم مرغ زن

اگر شرکت شما در راستای بسته بندی تخم مرغ  و درج تاریخ تولید وانقضا بر روی تخم مرغ است این محصول برای شرکت شما مناسب است.

4)جت پرینتر لیزری

به روز ترین محصولی که میتوان نام برد جت پرینتر لیزری است. جت پرینتر لیزری دارای مزایایی است که افراد را ترغیب میکند تا اگر قصد به روز کردن امکانات شرکت خود را دارند به سراغ خرید جت پرینتر لیزری بروند. یکی از سوالاتی که افراد در زمینه خرید جت پرینتر با ان روبه رو هستند ،جت پرینتر از کجا بخرم است که این مورد نیز به نوبه خود شامل زیر شاخه روشهای خرید جت پرینتر میشود. از این رو پاسخ به اینکه چه روشهایی برای خرید جت پرینتر وجود دارد میتواند بخشی از پاسخ سوال از کجا جت پرینتر بخرم ،باشد. اگر علاقه مند هستید که بیشتر در مورد محصولات گفته شده بدانید میتوانید به سایت گروه صنعتی دانا مراجعه کنید.

اما چه روشهایی برای خرید جت پرینتر وجود دارد ؟

1)خرید مستقیم از کارخانه(به صورت حضوری )

2) خرید اینترنتی جت پرینتر که همان روش خرید مستقیم از کارخانه است فقط به شکل حضوری نیست .

در روش اول شما به کارخانه تولید کننده مراجعه میکنید و محصول مورد نظر خود را تهیه میکنید .

در روش دوم به این شکل نیست و شما تنها با مراجعه به سایت سازنده دستگاه و مطالعه ویژگی های هر یک میتوانید خرید خود را انجام دهید. به طور نمونه گروه صنعتی دانا با تولید جت پرینتر در داخل کشور یکی از کارخانه هایی است که این محصول را با تنوع بالا تولید میکند.این شرکت با اقدام به راه اندازی سایتی برای شرکت خود این فرصت را به مشتری داده است که در کنار اینکه مشتری از مزیت های خرید ازکارخانه استفاده میکند،بلکه زمان مشتری برای خرید به هدر نمیرود و میتواند در هر زمانی محصولات را مشاهده ،انتخاب و سفارش دهد.

در طی مقاله یکی از مکانهایی که میتوانید برای خرید جت پرینتر انتخاب کنید را عنوان کردم ،اینکه از کجا جت پرینتر بخریم بسته به موارد گفته شده دارد. در واقع مواردی که به آنها اشاره شد ملاکهای خرید جت پرینتر از شرکت تولید کننده است.

ثبت نظر

کد امنیتی
;